اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  مزایای خرید از ما بصورت آنلاین:

  1.دیگر نیاز به اتلاف وقت در ترافیک و پیدا کردن فروشگاه معتبر نیست و با یک کلیک، محصول مورد نظر به آدرس شما ارسال می گردد.

  2.ما بعنوان وارد کننده مستقیم محصولات از شرکت سازنده می توانیم محصولات اورجیینال به همراه کمترین قیمت را در خدمت شما قرار دهیم.

  پاد سیستم ها برای ترک سیگار استفاده می شوند.توان خروجی پاد سیستم ها بین 5 تا 20 وات است و در آنها جویس های با نیکوتین بالا یا سالت نیکوتین ها (نیکوتین 25 میلی گرم تا 50 میلی گرم) برای تامین نیاز افراد سیگاری به نیکوتین استفاده می شود و بخار کمتری نسبت به ویپ ها تولید می کنند.

  ویپ ها برای ترک قلیان استفاده می شوند. توان خروجی آنها بین 80 تا 200 وات است و در آنها از جویس های بدون نیکوتین یا با نیکوتین خیلی کم(نیکوتین 0 میلی گرم تا 6 میلی گرم) استفاده می شود و بخار بیشتری نسبت به پاد سیستم ها تولید می کنند.

  پادمادها ترکیبی از هر دو دستگاه بالا هستند یعنی با تغییر کویل دستگاه از آنها می توان هم بعنوان پاد سیستم و هم بعنوان ویپ استفاده کرد.توان خروجی پادمادها بین 5 تا 170 وات می باشد.

  مهمترین مزیت استفاده از پادسیستم، ترک سیگار است. اما در این مسیر، دیگر لازم نیست که نگران بو گرفتن دست، دهان و لباس‌های خود و همچنین آتش سر سیگار باشید. از لحاظ قیمتی نیز استفاده از پاد سیستم، بسیار به صرفه‌تر از خرید پاکت سیگار خواهد بود.

  جدای از قیمت اولیه پادسیستم (که فقط یکبار پرداخت می‌شود)، هزینه‌ی خرید سالت نیکوتین در مقایسه با سیگار در طول ماه، تقریبا یک چهارم است. برای مثال، افرادی که بیشتر از دو پاکت سیگار در طول روز می‌کشند، تقریبا هر ماه باید یک ظرف 30 میلی‌لیتری سالت نیکوتین تهیه کنند.

  بجز تعداد محدودی از دستگاه ها که در در آمریکا تولید می شوند.اکثر دستگاه های ویپ و پاد در کشور چین تولید می شوند.

  ارسال شیراز :

  بعد از ثبت سفارش، توسط پیک موتوری ارسال می شود و رایگان می باشد.

  مابقی شهرها :

  از طریق پست و تیپاکس که بسته به فاصله شهر شما متغیر است.